KIRILMAZ: CHP VARSA UMUT DA VAR

Genel 13 Aralık 2021 21:38
Videoyu Aç KIRILMAZ: CHP VARSA UMUT DA VAR
A
a
CHP Gençlik Kolları Genç İşsizliği ve Emekten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Kırılmaz, halkın ekonomisini değerlendirdi.

Halkın gündemi ile iktidarın gündeminin birbirine taban tabana zıt olduğunu ifade eden CHP Gençlik Kolları Genç İşsizliği ve Emekten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Kırılmaz, “Halk geçinemiyor, açlık sınırının altında yaşayan milyonlarca insanımız var. Halkın gündemi geçim. İktidarın gündemi ise seçim. Şimdide ayetlerle yoksulluğa mahkum ettikleri halkımıza şükredin diyorlar. Halkımız her zaman şükretmesini bilir bunu sizlerde çok iyi biliyorsunuz. Milletin anasına avradına küfreden yandaşlarınız da biraz şükretsin ve defalarca affettiğiniz vergileri şimdi ödesinler” dedi.

-GARİBANIN SOFRASINDA EKMEK 3, SÜT 15 LİRA OLDU-

Ülke ekonomisindeki kötü gidişin seçimle düzeltileceğini dile getiren Başkan Kırılmaz, “Tüm dünya bizi kıskanıyor diyenlere duyurulur, Bulgarlar paraları TL’den daha kıymetli olduğu için Edirne’ye gelip alışveriş yapıyor. Ekonominin kitabını yazdım diyenler TL'nin en gelişmemiş ülkelerinin paralarından bile değersizleştiğine ne diyecekler. Dolar 15 TL’ye dayandı. Garibanın sofrasındaki ekmek 3 TL, süt 15 TL. Halkımız geçim derdinde, siz ise seçim derdindesiniz. Seçimi kazanacağını bilse iktidar bu hafta sandığa gider ama onlarda artık kaybedeceklerini biliyor ve her defasında seçim 2023’te diyor” şeklinde konuştu.

-CHP İKTİDARINDA HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK-

CHP iktidarında halkın refah içinde yaşayacağını dile getiren Kırılmaz, "CHP iktidarında yandaşlar olmayacak. Eğitimsiz kişilere görev verilmeyecek. Liyakat esas olacak. Beyin göçü durdurulacak. Herkes eşit haklara sahip olacak. Asgari ücretli de memur da işçide esnafta mutlu olacak. Seçim yapılacak ve CHP iktidar olacak. CHP iktidarında her şey çok güzel olacak. CHP varsa umut da var" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat