KIRILMAZ: MERSİN İKİ LİDERİ KARŞILAMAYA HAZIR

CHP 3 Ocak 2022 12:13
Videoyu Aç KIRILMAZ: MERSİN İKİ LİDERİ KARŞILAMAYA HAZIR
A
a
CHP Gençlik Kolları Genç İşsizliği ve Emekten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Kırılmaz, Mersin’in kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü nedeniyle yapılacak metronun temel atma törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılacağını belirterek, Mersin halkını davet etti.
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Mersin’in kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü nedeniyle yapılacak metronun temel atma töreni 3 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Programa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de katılacak. 
Programla ilgili bilgi veren CHP Gençlik Kolları Genç İşsizliği ve Emekten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Kırılmaz, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, daha önce izin verilmeyen Cumhuriyet Meydanı'nda temel atma törenine katılacak. Mersin Büyükşehir Belediyemizin, Mersin’in kurtuluşunun 100’üncü yılı nedeniyle düzenleyeceği etkinlikler kapsamında CHP ve İYİ Parti liderleri halkla buluşacak. CHP ve İYİ Parti liderlerini halkımızın coşkuyla karşılayacak ve daha önce izin verilmeyen meydanda halka hitap edecekler” dedi.
40 YILLIK METRO HAYALİNİ VAHAP BAŞKAN GERCEKLEŞTİRDİ
Kırılmaz ayrıca, "Mersin'in  40 yıllık metro hayalini sayın büyükşehir belediye başkanımız Vahap Seçer gerçeklestiriyor. Başarılı çalısmalarına ve projelerine bir yenisini daha ekleyen başkanımıza sonsuz teşekkurler"dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat