Kızılboğa, “Kadınlarımız Vazgeçilmezimizdir”

Genel 8 Mart 2021 11:21
Videoyu Aç Kızılboğa, “Kadınlarımız Vazgeçilmezimizdir”
A
a
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.  Kızılboğa yaptığı kutlama açıklamasında: “Kadınlarımız ailenin ve toplumun varlığı ve sağlığı için vazgeçilmezimizdir. En büyük dertlerin üstesinden gelen, bizlere en büyük mutluluğu yaratan onlardır. İnsanlığa sevgiyi, fedakârlığı, emeği ve umudu aşılayan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en içten duygularımla kutluyorum. 

Peygamber Efendimizin “ Cennet Anaların Ayakları Altındadır” sözüne  nail olan  kadınlarımızın toplumda hak ettikleri kutsal yeri almaları  için yapılacak her türlü çalışmanın kutsallığına yürekten inanıyorum.
Günümüzde kadınlarımızı toplumsal hayattan soyutlamaya çalışan, aile içi şiddet uygulayarak adeta kadınları infaz eden, asılsız gerekçelerle kadınlarımıza ikinci sınıf vatandaş muamelesini layık gören, onların erdem ve değerini hala anlayamayan zihniyetlere karşı, tarihimiz ibret verici örneklerle doludur. Kadın ve erkek omuz omuza olduğunda bu toplumu yıkacak hiçbir güç olmayacaktır. Bugün kadınlarımızı yeniden perde arkasına hapsederek erkek egemen bir toplum yaratma peşinde koşanlar, tek yönlü, tek taraflı düşünmenin, insanlığı hangi felaketlere sürüklediğini iyi görmeli, hayatın yükü karşısında erkeklerle omuz omuza mücadele veren analarımızı, tarihi değerlerimizi akıllarından asla çıkarmamalıdır.
Bu anlamlı günde, ilgisine ve şefkatine her zamankinden fazla ihtiyacımız olan tüm kadınlarımızın, “Dünya Kadınlar Gününü” kutluyorum.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat