Köyceğiz CHP İlçe Başkanı Hüseyin Erol: “Yangının Yerleşim Yerlerine Sıçramaması İçin Halkımızla ve Yangın Söndürme Ekiplerimizle Birlikte Elimizden Geleni Yapıyoruz”

Genel 5 Ağustos 2021 17:34
Videoyu Aç Köyceğiz CHP İlçe Başkanı Hüseyin Erol: “Yangının Yerleşim Yerlerine Sıçramaması İçin Halkımızla ve Yangın Söndürme Ekiplerimizle Birlikte Elimizden Geleni Yapıyoruz”
A
a
Muğla’nın Köyceğiz İlçesi’nde orman yangınları devam ediyor. Muğla Köyceğiz CHP İlçe Başkanı Hüseyin Erol, devam eden yangınlarda yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek hazırlanan yardım malzemelerinin dağıtımını bizzat yapıyor. 

Köyceğiz İlçesi Çayhisar ve Kavacık mahallelerindeki çalışmaları yerinde takip eden, vatandaşların ve yangın söndürme ekiplerinin acil ihtiyaçlarının tedariki için yangın sahasında bizzat çalışan CHP İlçe Başkanı Hüseyin Erol, “Tek temennimiz yangının biran önce kontrol altına alınması ve yerleşim yerlerine sıçramaması” dedi.
Bölgede orman yangınlarının hala devam ettiğini dile getiren Başkan Hüseyin Erol, “Yangın hala devam ediyor maalesef. Yangının yerleşim yerlerine, evlere ve tarım arazilerine sıçramaması için halkımız ve görevlilerimizle birlikte yoğun çaba harcıyoruz. Ekipler, vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları burada ve herkes canla başla çalışıyor. Halkımızın, gönüllülerimizin büyük desteği ve emeği var. Bizler de  hem ekiplerimize hem de vatandaşlarımıza hazırladığımız yardım malzemelerini dağıtıyoruz” şeklinde konuştu.  
Başkan Hüseyin Erol, yardım dağıtımı konusunda da uyarıda bulunarak, “Üzücü bir olaya sebebiyet vermemek için lütfen, yardımlarımızı belli bir düzen içerisinde güvenlik güçlerimizin denetiminde yapalım” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat