Malgaf: “Ülkemizin Temel Gücü Eğitimdir”

Genel 5 Eylül 2021 20:10
Videoyu Aç Malgaf: “Ülkemizin Temel Gücü Eğitimdir”
A
a
Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Malgaf mesajında: “Milletimizin istikbalinin emanet edileceği çocuklarımızın;  gelecekteki hedeflerine ulaşmadaki  en güçlü aşamalarından  biri olan   2021-2022  eğitim- öğretim yılına hep birlikte girmenin mutluluğu içerisindeyiz.  

Tarihin her döneminde insanlığa değer katan milletimizin daha müreffeh yarınlara ulaşması yolunda, en güçlü ve etkili kaynağının eğitimli genç nesillerimiz olduğunun bilincindeyiz.

 Ülkemizin temel gücü eğitimdir, eğitimcidir. Bu bilinç ve hassasiyet içerisinde sarsılmaz bir azim, değişmez bir kararlılık isteyen ilim, irfan yolculuğu yediden yetmişe tüm milletimizin müşterek gayesi ve mücadelesidir.

Sevgili öğrenciler, sizleri gönülden seviyor ve güveniyoruz. Eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerdeki başarılarınızın  devam edeceğine  inanıyor,   eğitim- öğretim hayatınızda  kendiniz, aileniz, memleketiniz, ülkeniz ve tüm insanlık için faydalı çalışmalara imza atmanızı bekliyoruz. 

 Ülkemizin yarınlarını hazırlayan öğretmenlerimiz, taşıdıkları ağır sorumluluğun bilinciyle kendilerini çok iyi yetiştirmeli, gelişen teknolojiyle birlikte değişen zamana ve hızla ilerleyen bilgi akışına iyi adapte olmalıdırlar. Ancak bu şekilde, hazırlayacakları irfan ordusu; ülkemizin, çağdaş uygarlık seviyesinin zirvesinde   yerini almasını sağlayabilecektir.
 Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş bulunan, fedakârca görevini ifa ederken şehitlik makamıyla şereflenen, gazilik unvanıyla onurlanan eğitim camiamızın aziz neferlerini saygı ve şükranla yâd ediyorum. Eğitim öğretim hizmetlerini yürüten bütün personele ve sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl dilerken, hijyen kurallarına dikkat etmelerini önemle rica ediyorum. İlköğretim Haftasını kutluyor, sevgilerimi sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat