MALGAF, GENÇLERE SESLENDİ:  "HEP BERABER TÜRKİYE'Yİ DEĞİŞTİRELİM"

Türkiye 26 Aralık 2020 22:12
Videoyu Aç MALGAF, GENÇLERE SESLENDİ:  "HEP BERABER TÜRKİYE'Yİ DEĞİŞTİRELİM"
A
a
Tükiye Değişim Partisi (TDP) Adana İktidara Hazırlık Merkezi Başkanı Hakan Malgaf, gençlerin sorunlarına dikkat çekti ve gençlere seslendi.

Katıldığı bir programda, ülke ekonomisi, politikası, yönetimi dolayısıyla gençlerin bir gelecek planlayamadığına dikkat çeken TDP Adana İktidara Hazırlık Merkezi Başkanı Hakan Malgaf;" Gençlerimiz ekonomik özgürlükleri olmadığı sürece kendilerini toplumdan dışlanmış hissediyorlar." dedi.

TDP Adana İktidara Hazırlık Merkezi Başkanı Hakan Malgaf, siyasi politikaları belirlerken, ülkenin gençlerinin özgür ve ekonomik yönden gelişmiş olmalarının sağlam bir ülke geleceği için önemli olduğunun altını çizdi. Malgaf;" Gençlerimizin şu an ki en büyük problemi geleceklerini hiç bir şekilde belirleyememesi. Çünkü önlerinde kocaman bir belirsizlik var. Bırakın gelecek planlamasını önündeki haftayı belirleyemez hale gelmişlerdir. Yanlış siyasi politikalar gençlerin toplumda kendilerine yer bulmalarını engellemektedir. Gençlerimizden ricami plan yapacaklarsa eğer, bu plan Avrupa'ya gitmek yerine Türkiye'yi değiştirmek olsun. Türkiye'yi terk edip başka bir yere gitmeyi düşünmeyin gençler, gelin hep beraber Türkiye'yi değiştirelim." şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat