MARANGOZ VE MOBİLYACILARDAN CHP’Lİ ADEM’E ZİYARET

Genel 10 Mart 2021 19:52
Videoyu Aç MARANGOZ VE MOBİLYACILARDAN CHP’Lİ ADEM’E ZİYARET
A
a
CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası ile esnafın durumunu masaya yatırdı.

Marangozlar ve Mobilyacılar Odası, CHP Niğde İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Mustafa Yıldırım ve yönetimini karşılayan CHP İl Başkanı Erhan Adem, ziyaretleri için teşekkür etti. Esnafın genel sorunlarının görüşüldüğü ziyaretle ilgili Başkan Adem şu ifadeleri kullandı:

“BİRBİRİNE BAĞLI SEKTÖRLER EKONOMİK OLARAK ETKİLENİYOR”

“Türkiye, her ne kadar iktidar tarafından görmezden gelinse de ciddi bir ekonomik krizle boğuşuyor. Özellikle salgın hastalığın ülkemizde görülmeye başlamasıyla hemen hemen tüm sektörlerin yaşadığı bu kriz daha da derinleşti. Bazı sektörler de var ki başka sektörlere bağlı olarak ayakta kalırlar. Aralarında görünmez bir zincir vardır. O sektörlerden biri de marangozlar ve mobilyacılar. Doğal olarak koronavirüs vakalarının artmasıyla alınan önlemlerden bazıları, bu alandaki esnafı da derinden etkiledi. Başta düğünlere ve nikahlara ara verilmesi düğün salonu işletmecilerini ve evlenecek çiftlerin yanı sıra, bu sektöre bağlı olarak iş gören marangoz ve mobilyacılar da derinden sarstı. İktidar ise sadece genel geçer ve kalıcı olmayan çözümlerle günü kurtarmaya bakıyor ancak o tedbirler, sözde destekler günü kurtarmaya dahi yetmiyor.” 
Başkan Adem son olarak, CHP olarak esnafın yanında olacaklarını ve sorunları her zaman dile getirmeye devam edeceklerinin de sözünü verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat