MEDENİYETLER BEŞİĞİ MARDİN YAŞAR AYDIN’I BAĞRINA BASTI

Genel 8 Haziran 2021 21:03
Videoyu Aç MEDENİYETLER BEŞİĞİ MARDİN YAŞAR AYDIN’I BAĞRINA BASTI
A
a
Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, Mardin ziyaretinde büyük coşkuyla karşılandı.

Türkiye’nin her bir ilini ara vermeden, tek tek ve karış karış gezen Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın’ın bu kez durağı Mardin oldu. Medeniyetler beşiği Mardin’e gelen Yaşar Aydın, insanlığın beşiği olan bu topraklarda büyük coşkuyla, konvoylarla karşılandı.
Arkasına aldığı rüzgârla ve büyük halk desteğiyle seçim çalışmalarına devam eden Yaşar Aydın Mardin’de büyük ilgi gördü. Tarihi kentte sivil toplum kuruluşları, gençler ve kadınlarla görüşmeler gerçekleştiren Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, Güneydoğu’nun kültür beşiğinde de büyük desteği arkasına aldı.

“Yaşar Aydın’ın arkasında ne mafya var ne derin devlet var ne de farklı dış güçler var” diyen Mardin halkı Yaşar Aydın’ın samimiyeti ve insanın kalbine dokunan dili sayesinde kalpleri fethettiğini dile getirdi.

“İKTİDAR VE MUHALEFET ONURLU İNSANLARIN İKTİDARINI GÖRECEK!”

Yaşar Aydın ise gördüğü yoğun ilgi ve halk desteği ile ilgili, “Bölge bölge, il il gezilerimize devam ediyoruz. Geçtiğimiz gün yine bir medeniyetler şehri olan Hatay’daydık. Sadece 100 bin imza Hatay’da hazır. Hatay artık Onur Hareketi’nin kalesi, tıpkı şimdi Mardin’in de olduğu gibi. Biz gücümüzü ötekileştirilen, ezilen, hor görülen, görmezden gelinen, yok sayılan milletin evlatlarından alıyoruz. Biz hepimiz artık tek vücut olduk. Bu milletin evlatlarını artık görecekler ve gördükleri tek şey ise o devlet kapılarından dahi almadıkları insanların iktidarı olacak. Bugüne kadar bu millete hiçbir şey vermeyen mevcut iktidar ve muhalefet düzeni yerle bir olacak, batacak. Yükselen ise insanlık onuru olacak, Onur Hareketi olacak.” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat