MEZİTLİLİ VATANDAŞLARDAN AK PARTİLİ İKİ BAŞKANA TEPKİ

Genel 28 Mayıs 2021 13:43
Videoyu Aç MEZİTLİLİ VATANDAŞLARDAN AK PARTİLİ İKİ BAŞKANA TEPKİ
A
a
Mersin’in Mezitli ilçesi Kaleköy’ünde yapılması planlanan galericiler sitesi ile ilgili vatandaşlar AKP’li ilçe başkanlarına tepkili. 

Bölge halkı, AK Partili mevcut ve eski ilçe başkanlarının amaçlarının ne olduğunu sorguluyor. 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın resen onayladığı plan değişikliğine göre Kaleköy’ündeki 98 bin 763 metrekarelik toptan ticaret alanına galericiler sitesi yapılacak. Bölgedeki vatandaş ise halihazırda kentte bir galericiler sitesi bulunduğunu ve yeni bir galericiler sitesinin hangi amaçlarla yapılmak istendiğini soruyor. 

Bölgedeki vatandaşların asıl sorguladığı şey ise AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Zafer Uslu ve AK Parti Eski Mezitli İlçe Başkanı Ali Kıratlı. Mevcut ve eski iki başkan, Mezitli’nin geleceğiyle oynamakla suçlanıyor.
Bölgedeki vatandaşlar, mevcut galericiler sitesi yapılacakken bahse konu iki AK Partili ismin destek olmadığını ve şimdi bu iki ismin, hali hazırda bir galericiler sitesi varken, kendi rantlarını mı düşünüp bu türde bir girişimde bulunduklarını soruyor. 
Bölge halkı amaçlarının ve hedeflerinin ortada bir rant var ise bunu ortaya çıkarmak olduğunu ifade ediyor. 

AK Partili iki başkanın bu konuyu gizli yürüttüklerini iddia eden bölge halkı, başkanların amaçlarının ne olduğunu merak ediyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat