Milletimize Söz Verdik, Hizmetkarınız Olacağız !  

Genel 24 Ağustos 2021 20:20
Videoyu Aç Milletimize Söz Verdik, Hizmetkarınız Olacağız !  
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı Teşkilatı ilçe ve köy gezilerini sürdürüyor. Bu kapsamda heyet, Meriç İlçesinde bir takım gezi ve ziyaretlerde bulundu. 

Burada ilçe yöneticileri ile beraber, vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyen İYİ Parti Edirne il başkanı Ekrem Demir, "MERİÇ İlçemizde hemşerilerimizin sıkıntılarını dinleyerek, gezilmedik yer, sıkılmadık el bırakmayacak. İpsala Belediye Başkanımız sayın Abdullah Naci Ünsal başkanlığında MERİÇ  İlçe başkanımız Sayın Ömer Ergin ,İl divan kurulu başkanlarımız  İle ilçe yönetim kurulu üyelerimiz organizasyonlarında esnafımızın ve vatandaşlarımızın dertlerini dinleyerek, taleplerini alacak.

HİÇ BIR GÜÇ VE KUVVET  BIZI BU HAKLI DAVAMIZDAN GERİ ÇEVİREMEZ

Her zaman söylediğimiz gibi dertleri ve sorunları hep beraber çözeceğiz. Ülkeyi hep beraber yöneteceğiz. İktidara Milletimiz ile birlikte geleceğiz. Hiç bir güç ve kuvvet  bizi bu haklı davamızdan geri çeviremez.! Emekleri ve üstün gayretleri için çok kıymetli Belediye Başkanımız sayın Abdullah Naci Unsal ve İlçe başkanımız Sayın Ömer Ergin başta olmak üzere il ve ilçe yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza çok teşekkürler ediyoruz" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat