MİLLETİMİZİN İYİ PARTİ’YE GÜVENİ TAMDIR

Genel 3 Eylül 2021 13:14
Videoyu Aç MİLLETİMİZİN İYİ PARTİ’YE GÜVENİ TAMDIR
A
a
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, İYİ Parti’ye yönelik sözlerinden ötürü AKP Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’a tepki gösterdi.

İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, “İYİ Parti ile terör örgütlerini yan yana getirmek kimsenin haddi değildir” dedi.

İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, AKP’de çamur at izi kalsın mantığının devam ettiğini dile getirerek, “Sürekli kandırıldık diyenlerin, geçmişte kimlerle kol kola oldukları milletimizin hafızasındaki yerini koruyor. Habur’da alkışlarla kimleri karşılattılar, Meclis’te FETÖ’nün siyasi ayağı araştırılsın önergesine neden karşı çıktılar. Öncelikle kamuoyuna halkımıza bunları açılasınlar. İYİ Partiyi terör örgütleriyle yan yana getirmek gibi beyhude uğraşlar içerisine girmesinler. AKP Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan öncelikle TBMM’de neden FETÖ’nün siyasi ayağı araştırılsın önergesine hayır dedi, bunu anlatsın. Cahit Özkan’ın da mensubu olduğu avukatlar grubunu kimler kurmuş, kurdurmuş. Kim FETÖ’cü sormak gerekiyor. İYİ Parti’ye bu konuda söz söyleyecek konumda değil. Aynaya bakmadan gündem oluşturmaya çalışmasınlar. Milletimiz, Partimizi bağrına basmıştır ve güveni de tamdır” şeklinde konuştu.
‘FETÖ’ye övgüler methiyeler dizenler, ağıtlar yakıp gözyaşları akıtanların kim olduğunu Milletimiz çok iyi biliyor’ Başkan Kızılboğa şu şekilde konuştu; “Bizim geçmişimiz belli, her zaman vatan hainleriyle mücadele ettik ve etmeye devam ediyoruz. Hiçbir zaman vatan hainlerine, müsamaha göstermedik, masaya oturmadık, gözyaşlarıyla seslenmedik. Ama AKP’liler geçmişte yaptıklarımızı unutmuş olacaklar ki, üzerlerindeki gömleği başkasına giydirmeye çalışıyorlar. Artık bu millet bu oyunları yemiyor. Türk yargısının önünde ve milletin vicdanında hesap vereceksiniz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat