Milletvekili Erel, Miraç Kandilini Kutladı

Genel 9 Mart 2021 20:02
Videoyu Aç Milletvekili Erel, Miraç Kandilini Kutladı
A
a
İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Miraç Kandili dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili Erel,"Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) Yüce Yaradan’ın huzuruna yükseltildiği gün olan Miraç Kandili, nefislerimizi terbiye ve hayatımızı muhasebe etmek, dargınlıkları gidermek ve barışı yaymak anlamında önemli bir fırsat sunmaktadır" dedi.
 
Milletvekili Erel mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Milletimizin manevî dünyasının şekillenmesinde müstesna bir yere sahip olan kandillerimiz, akrabalık, komşuluk, dostluk ve dayanışma gibi duygularımızı artırmakta, ruh dünyamıza da anlam ve zenginlik katmaktadır. Ramazan’a daha da arınmış şekilde ulaşmamıza vesile olarak görebileceğimiz Miraç Kandili’nin; birliğimizi, dirliğimizi ve kardeşliğimizi de pekiştirmesini Yüce Mevlâ’dan niyaz ediyorum. 
 Bu duygularla, neredeyse tüm dünyanın maruz kaldığı koronavirüs salgınını ülke olarak en az kayıpla atlatabilmemiz, bu mübarek gün ve geceleri de inşallah en kısa zamanda yeniden doldurduğumuz camilerimizde idrak edebilmemiz için tüm vatandaşlarımızdan, devletimizin yaptığı uyarılara ve aldığı tedbirlere harfiyen uymalarını bir kez daha istirham ediyor, Miraç Kandili’mizin hayırlara vesile olmasını diliyorum."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat