MİLLETVEKİLİ YALIM: “ESNAFIMIZDA, MİLLETİMİZDE, GENÇLERİMİZDE GELECEĞE UMUTLA BAKACAK”

Genel 24 Haziran 2021 12:09
Videoyu Aç MİLLETVEKİLİ YALIM: “ESNAFIMIZDA, MİLLETİMİZDE, GENÇLERİMİZDE GELECEĞE UMUTLA BAKACAK”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Silivri’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla ekonominin nabzını tuttu.  

Silivri’de bir berber esnafının çağrısını basın açıklamasıyla kamuoyuna duyuran CHP Uşak Milletvekili Yalım: “Silivri’de berber esnafı ziyaret ettik. Bir esnafımız kendisi Kalp hastasıymış; sigortasını ödeyemediği için ciddi anlamda sıkıntı çektiğini dile getirdi. Esnafın ortak isteği en azından Pandemi süresince Bağkur ve SGK primlerinin ödenmese bile sağlık hizmetlerinden yararlanılmasının önünün açılması yönünde oldu.  Pandemiden dolayı kapalı olan süreçle alakalı prim alınmaması veya ödeyemediği primlere faiz gelmemesi ile ilgili talepleri var. 

Cumhuriyet Halk Partisi olarak esnafımızın bu haklı talebiyle ilgili olarak gereken kamuoyunu oluşturacağız. İktidar milletimize karşı sağır kör dilsizi oynuyor. Esnafın arasına çıkacak yüzleri dahi kalmadı. Biz esnafın gücünün bu ülkenin gücü olduğunu biliyoruz. İlk seçimde esnafımızda milletimizde gençlerimizde geleceğe umutla bakacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat