MİLLETVEKİLİ YALIM, PARTİYE BAĞLILIĞINI BİLDİRDİ

Genel 10 Şubat 2021 20:12
Videoyu Aç MİLLETVEKİLİ YALIM, PARTİYE BAĞLILIĞINI BİLDİRDİ
A
a
 Basında yer alan bir habere ilişkin yayınlanan toplu basın bildirisine imzasını atan CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, “Biz Sayın Genel Başkanımızla iktidar yolunda yürüyoruz” dedi.

 Cumhuriyet Halk Partisi son günlerde medyada ayrılık haberleri ile ilgili gündeme gelirken, son olarak yayınlanan bir haber üzerine 17 Cumhuriyet Halk Parti Milletvekili ortak basın bildirisi yayınlayarak partiye ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na olan bağlılıklarını duyurdu

“MÜCADELEMİZİ DAHA AZİMLİ SÜRDÜRECEĞİZ” 

 Bildiride, “Cumhuriyet Halk Partisi'nin ve Millet İttifakı'nın son dönemde aziz milletimiz nezdindeki güçlü karşılığını hazmedemeyenler Partimize yönelik yoğun bir saldırıya başlamış, alçak bir itibar suikastine girişmişlerdir. Bugün bir gazetede bizlerle ilgili yapılan mesnetsiz, uydurma haber de bunun bir parçasıdır. Cumhuriyet Halk Partisini itibarsızlaştırma hevesinde olanların heveslerinin kursağında kalacağı açıktır. Cumhuriyet Halk Partisi'nin onurlu bir üyesi olarak görev almak, aziz milletimize bu yolla hizmet etmek bizim için her şeyden önce şereflerin en yücesidir. Cumhuriyet Halk Partisi'nin ve Millet ittifakının iktidarı için Cumhuriyet Halk Partisi’ndeki mücadelemizi her zamankinden daha çok azimle ve daha güçlü bir şekilde sürdürmekte kararlıyız. Bahse konu sözde gazetenin iftiralarla dolu mesnetsiz haberini kınıyor, tekzip ediyor, derhal öyle bir haberin aslının olmadığını yarınki sayısında açıklamasını bize oy veren milyonlarca seçmen adına talep ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi ile milletimiz arasındaki her geçen gün büyüyerek daha da güçlenen gönül bağını ve güven ilişkisini bu tür haberlerle zedelemek mümkün olmayacaktır” ifadelerine yer verildi.
“GENEL BAŞKANIMIN YANINDAYIM”
 Bildiriye imzasını atan Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Özkan Yalım, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak halkımızın ve milletimizin yararına çalışmaya, onlar için mücadele etmeyi sürdüreceğiz. Bu mücadele sırasında da vazgeçmeden, geri adım atmadan doğru olanı yapacağız. Bu kapsamda da biz, Sayın Genel Başkanımızla birlikte iktidar yolunda yürüyoruz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat