Milletvekili Yokuş: “İYİ Parti Ülkemizi Hak Ettiği Refah Seviyesine Ulaştırmaya Kararlıdır”

Genel 22 Ekim 2021 13:30
Videoyu Aç Milletvekili Yokuş: “İYİ Parti Ülkemizi Hak Ettiği Refah Seviyesine Ulaştırmaya Kararlıdır”
A
a
İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, 25 Ekim İYİ Parti 4. Yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Yokuş mesajında: “25 Ekim 2017’de Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından Ankara’da kurulan partimizin, bugün kuruluşunun 4. yıldönümüne girmenin mutluluğunu ve onurunu yaşamaktayız.

Liderimiz Sayın Meral Akşener'in öncülüğünde kurulan partimizin milletin istediği ve özlediği gibi hizmet yolculuğunda, yorulmadan, usanmadan, büyük bir özveri ve gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz, inşallah sürdüreceğiz de. 
Samimi, dürüst ve deneyimli kadrolarıyla İYİ Parti devletin değerlerine ve Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkmaya, ülkemizi hak ettiği refah seviyesine ulaştırmaya kararlıdır. Hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, istikrarlı bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile çıktığımız yolda elde ettiğimiz başarılar ortadadır. 
Bir nefer olarak çıktığım bu yolda nefesim yettiği kadar, yorulmadan, sorumluluk bilinci ile hareket ederek milletimize hizmet edeceğim. Bu vesile ile hizmetkarı olmaktan şeref duyduğum partimizin 4. kuruluş yıldönümünün milletimize hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat