Milletvekili Yokuş,  TARIM BAKANI İSTİFA...!!! 

Genel 30 Haziran 2021 23:31
Videoyu Aç Milletvekili Yokuş,  TARIM BAKANI İSTİFA...!!! 
A
a
İYİ Parti Konya Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Üyesi Fahrettin Yokuş, Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli'yi istifaya davet etti.

Marmaris'te çıkan yangında bir personelin şehit olmasının ardından Tarım Bakanı Pakdemir’linin yaptığı açıklamaya tepki gösteren İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş,
"Marmaris'teki Orman Yangınında 1 Personelimiz Şehit oldu. Tarım Bakanı çıkmış açıklama yapıyor: "Her yangında olduğu gibi bu yangında da çeşitli spekülasyonlar, sadece iktidar karşıtlığı için birtakım söylemler dile getiriliyor. Sosyal medyadan, Twitter'dan ve diğer taraflardan olsun 'Buraya otel yapılacak' gibi söylemler var. Bunları söyleyenlerin hepsini bir şehidimizin olduğu bugün Allah'a havale ediyorum." diyor. Sayın Bakan bırak algı yönetmeyi. Sen önce Şehidimizin, yanan ormanlarımızın hesabını ver" şeklinde konuştu.

UÇAKLAR NEREDE?

Milletvekili Yokuş ayrıca uçak meselesiyle ilgili de, "1 Haziran'dan bugüne kullanmadığın, kullanamadığın uçaklar yüzünden daha çok Ormanımız kül oldu. Bunca beceriksizliğin, aymazlığından sonra İSTİFA bekliyoruz. Sayın bakan ilk defa doğru bir iş yapıp İSTİFA ETMELİDİR!" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat