MUHAFAZAKÂR SEÇMEN “YAŞAR AYDIN” DİYOR

Genel 19 Şubat 2021 13:16
Videoyu Aç MUHAFAZAKÂR SEÇMEN “YAŞAR AYDIN” DİYOR
A
a
AK Parti’den kopan muhafazakâr seçmen Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın’a güveniyor.

İktidara geldiğinde muhafazakârlar için umut olan AK Parti, muhafazakâr seçmenin de gözünden düşmeye başladı. Partiden koparak, DEVA, Gelecek gibi yeni oluşumların ortaya çıkması, küskünler gibi isimlerin ortaya çıkması da aslında bunun göstergesi. 

Huzur, sakinlik ve bir lokma bir hırka şiarıyla muhafazakâr seçmen, AK Parti içerisinde kullanılan ötekileştirici dili, şatafatı ve israfı, artık hoş karşılayamayacak noktaya geldi. Muhafazakâr seçmen, komşusunun, akrabasının veya bir yakının farklı bir partiye destek çıktığı için “terörist” ilan edilmesine artık tepkili. Yine görüşme yapılan muhafazakâr seçmenlerden bazıları da Erdoğan’ın Kur-an’ı Kerim’i elinde, miting meydanında kullanmasını hatırlatarak, işin bambaşka noktaya evrildiğini ifade ediyor.
İktidardan ümidi kesen muhafazakârlar ümidini ise muhalefete bağlamıyor. Çünkü muhafazakârlar, mevcut muhalefete ve söylemlerine, samimi olmadığı, günlük politik manevralar olarak gördüğü için inanmıyor ve güvenmiyor. 

Bu sırada devreye bambaşka bir isim giriyor. O da Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın. Bugüne kadar takip ettikleri Aydın’ın ne söylüyorsa içten ve samimi bir şekilde söylediğini ifade eden muhafazakârlar yönünü Yaşar Aydın’a çevirmiş gibi. Yine görüşme yapılan, özellikle AK Parti’den kopan muhafazakâr seçmenler, yeni umutlarının Aydın ve Onur Hareketi olduğunu söylüyor. Muhafazakâr seçmene göre Aydın, ülke insanını en iyi tanıyan kişi. Bunun gerekçesi de söylemlerinin derinliği, bilgi birikimi ve fikirlerindeki açıklık ile samimiyet.
Ülkedeki muhafazakâr yoğunluğunun Aydın’a yönelmesi ise dengeleri şimdiden alt üst edebilecek gibi duruyor.
1000
icon
Hafız 19 Şubat 2021 15:50

ONUR HAREKETİ NİN DAVA LİDERİ SAYIN YASAR AYDIN DAN GÖRMÜŞ VE SEZMİŞ OLDUĞUMUZ HAKKI VE KADARİYLA SOYADI GİBİ SÖZÜ VE ÖZÜ AYDIN ŞEFFAF VE BERRAKTIR DOLAYİSİYLA AKP MUHAFAZAKÂR LARI VE BAŞKA AYDIN DÜŞÜNÜR İNANÇLI MİLLETİNİ YURDUNDA SEVEN HER VATANDAŞIN OYU ONUR HAREKETI -DAVA LIDERİ YAŞAR AYDIN A OLMASI LAZIM VE GEREKTİR ALLAH IN İZNİ VE TAKDİRİYLE OLACAK OLANDA BU! !!YAŞAR AYDIN BAŞKANDIR İNŞALLAH

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat