Mustafa Cengiz’den Ali Koç’a ‘Elin oğlu’ yanıtı: ‘Bu bir ayrımcılıktır’

Spor 20 Ocak 2021 18:08
Videoyu Aç Mustafa Cengiz’den Ali Koç’a ‘Elin oğlu’ yanıtı: ‘Bu bir ayrımcılıktır’
A
a

Mustafa Cengiz, Ali Koç'un "Onlar elin oğlu, Mesut evin oğlu" şeklindeki sözlerine yanıt verdi. Cengiz, "Türklüğünü reddedip gelene 'Evin oğlu' dememek gerekiyor. Oynayan yabancılar elin oğlu mu? Bu bir ayrımcılıktır" diye konuştu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Mesut Özil transferi hakkında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un sözleri üzerine bir açıklamada bulundu. Hatırlanacağı üzere Ali Koç, “Mesut ile diğer büyük isimler arasında büyük fark var. Onlar elin oğlu, Mesut evin oğlu. Mesut evine geldi. Burada büyük fark var” ifadelerini kullanmıştı.

Mustafa Cengiz ise “Ali Koç ‘Evin oğlu evine döndü’ dedi. Aslını, Türklüğünü reddedip gelene ‘Evin oğlu’ dememek gerekiyor. Oynayan yabancılar elin oğlu mu? Bu bir ayrımcılıktır. Bakalım TFF buna ne diyecek. Yoksa ‘Muz uzatmak sağlığa faydalıdır?’ mı diyecekler?” ifadelerini kullandı.

‘Her an transferi açıklayabiliriz’

Transfer hakkında da açıklamalarda bulunan Cengiz, taraftara seslenerek her an transfer açıklayabileceklerini söyledi. Cengiz, “Her an transferi açıklayabiliriz. Benimle ya da Abdurrahim Bey’le fotoğrafı çıkmadan ya da KAP’a açıklanmadan hiçbir transfere inanmayın” diye konuştu.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat