Okçu: “Huzurlu Bir Eğitim-Öğretim Ortamı Oluşturacağız”

Genel 4 Eylül 2021 20:30
Videoyu Aç Okçu: “Huzurlu Bir Eğitim-Öğretim Ortamı Oluşturacağız”
A
a
Türkiye Değişim Partisi Konak İlçe Başkanı Maksut Okçu, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Okçu mesajında: “Toplumun ve ülkenin geleceğini inşa ettiğimiz eğitim-öğretim faaliyeti, kamu hizmetleri içerisinde en önde gelen faaliyetlerdendir. Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güven içerisinde yaşamak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak, ancak ve ancak bilinçli, birikimli ve donanımlı nesillerle mümkün olabilir.

 Çocuklarımızı, bir usta hassasiyetiyle ve doğru bir yöntemle önce kendilerine, sonra ailelerine ve nihayetinde ülkemize faydalı bireyler olarak yetiştirmenin gayreti içerisinde olmalıyız. Bu dönemde yapılacak başarılı işler, gelecekte önümüze çok güzel bir tablo çıkaracağı gibi, yapacağımız hatalar ise ciddi problemlerle karşılaşmamıza sebep olabilir.

 Tek başına bir öğretmen, anne-baba, idareci, polis bütün olumsuzlukları ortadan kaldıramaz. Bir araya gelirsek çok önemli neticeler elde edebiliriz. Ne yapacaksak beraber yapacağız. Başkalarından beklemeyip, başkalarıyla birlikte hareket edeceğiz. Bir araya gelerek güç birliği oluşturacağız. Öğretmen, idareci, anne-baba, okul aile birliği, esnaf, muhtar, mahalleli… Bütün bu aktörleri bir araya getirerek huzurlu bir eğitim-öğretim ortamı oluşturacağız.
 Bu duygu ve düşüncelerle, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını ve hep birlikte başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmemizi diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat