ÖNEL: MUTLAKA KATILIM SAĞLANMALI!

Genel 17 Kasım 2021 17:10
Videoyu Aç ÖNEL: MUTLAKA KATILIM SAĞLANMALI!
A
a
Mezitili Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel, taksi, esnaf, tır, minibüs sürücüleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Önel, sürücülerle ilgili toplantı gerçekleştireceğini belirtti.

“Çözüm önerilerimiz var”

Önel, yaptığı açıklamada sürücülerin sorunlarının farkında olduğu, çözüm önerileri için fikirleri olduğunu belirtti. Yarın gerçekleşecek toplantı için duyuruda bulunan Önel, herkesin katılması gereken bir toplantı olduğunu ifade etti.

“Sorunların çözümü için katılım sağlanmalı”

Önel, konuşmasında;” Tüm taksi, minibüs, otobüs, servis ve kamyon işletmesi ve Esnaf kardeşlerimizin sorunlarını istişare ederek çözüm yolları için 20 Kasım 2021 Cumartesi günü saat 10:00'da Vatan caddesi üzerindeki Eva Palace toplantı salonunda yemekli istişare toplantısı yapıp siz değerli esnaflarımızın hem kaynaşma hem de kredi ile ilgili sorunlarını istişare etmek üzere toplanacağız. Toplantıya katılacak olan misafirlerimiz Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap SEÇER, Mezitli Belediye Başkanımız Sayın Neşet TARHAN, Mersin Odalar Birliği Başkanımız Sayın Talat DİNÇER, Adana Güney Bölge Birliği Başkanımız Sayın Muhammet YALÇIN, Halk Bankası Bölge Müdürümüz Sayın Mustafa ATLI, Halk Bankası Şube Müdürümüz Sayın Nilüfer METER DEMİRDAŞ ve birçok katılımcıyla Mezitli’deki tüm esnaf sanatkarlarımızın sorunlarının çözümü için önemle katılmanızı, kaç kişi katılım sağlayacağınızı en geç Perşembe günü (18.11.2021) saat akşam 5’e kadar 0324 359 69 70-71 nolu telefonlara isimlerini yazdırmasını rica ederim.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat