ONUR HAREKETİ LİDERİ YAŞAR AYDIN’IN EGE’DE!

Genel 23 Haziran 2021 14:36
Videoyu Aç ONUR HAREKETİ LİDERİ YAŞAR AYDIN’IN EGE’DE!
A
a
Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, Ege’de gönüllülerle bir araya geliyor.

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, Güneydoğu illerine yaptığı gezilerin ardından tam ters istikamete Ege’ye gidiyor. Yaşar Aydın, Onur Hareketi’ne gönül veren vatandaşların daveti üzerine İzmir başta olmak üzere, Kütahya, Uşak ve Manisa’da vatandaşlarla buluşacak.
Bölgelere yaptığı ziyaretlerde vatandaşla, esnafla, kanaat önderleriyle bir araya gelen Yaşar Aydın, gittiği her yerde etki bırakarak, cumhurbaşkanlığı seçimleri için en güçlü adaylardan biri pozisyonuna geldi. 

Bölge halkı, Yaşar Aydın’ın kendileri için bir umut olduğunu söylerken, umudun artık cumhurbaşkanlığı sıfatıyla vücut bulması gerektiğini dilden dile konuşuyor.

“ONUR İTTİFAKI HAK ETTİĞİ YERE, HAK EDENLERLE BİRLİKTE ULAŞACAKTIR”

Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın da yaptığı ve yapacağı geziler ile gözlemlerini şu sözlerle ifade etti: 
“Onur Hareketi gönüllülerinin daveti üzerine, İzmir başta olmak üzere Kütahya, Uşak ve Manisa’da gönüllülerimizle birlikte olacağız. Ta ki devletin başına gelene dek, dur durak bilmeyeceğiz. İktidara ve Muhalefete asla boş bir alan bırakmayacağız. Bu milletin evlatlarının umudunu boşa çıkarmayacağız. Ezilenlerle, gençlerle, kadınlarla, ötekileştirilenle, görmezden gelinenle kol kola yürüyeceğiz ve Anadolu evlatlarının her bir ferdiyle iktidara geleceğiz. Kararlı ve onurlu bir millet yürüyüşü olan Onur İttifakı hak ettiği yere, hak edenlerle birlikte ulaşacaktır. Bu yürüyüşü, bu zamana kadar bu millete hiçbir şey veremeyenler engelleyemez.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat