ONUR İTTİFAKI’NA BÜYÜK KATILIM

SİYASET 11 Ocak 2022 14:47
Videoyu Aç ONUR İTTİFAKI’NA BÜYÜK KATILIM
A
a
Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın’a halkın desteği ve ittifaka katılım her geçen gün daha da artıyor. Son olarak AKP, MHP, İYİ Parti, CHP, DEVA ve Gelecek Partilerinden istifa eden 3 Bin 274 kişi Onur İttifakı saflarına katıldı. 
AYDIN, TÜRKİYE’Yİ KARIŞ KARIŞ GEZMEYE DEVAM EDİYOR
Bir fikir ve vicdan hareketi olarak ortaya çıkan Onur Hareketi, yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerin Onur İttifakı olarak hazırlanıyor. İttifakın Lideri Yaşar Aydın ise ilk günden bu yana Anadolu’yu karış karış geziyor, milletle bir araya geliyor, bir gittiği yere bir kez daha gidiyor.
Çalışmalarının meyvesini de alan Yaşar Aydın’ın Onur Hareketi, ittifakın sınırlarını da genişletiyor. Son olarak AKP, MHP, İYİ Parti, CHP, DEVA ve Gelecek Partilerinden istifa eden 217’si ilçe yöneticisi, 62’si il yöneticisi olmak üzere toplam 3274 vatandaş Onur İttifakı saflarına katıldı.
“GELİYOR GELMEKTE OLAN!”
İttifaka katılımlara ilişkin açıklama yapan Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, “Özümüz ve sözümüzün bir olması nedeniyle, sırtımızı yalnızca bu milletin öz evlatlarına dayamamız nedeniyle, bugüne kadar yönetenlerin görmediği kimseleri görüp, duymadığı kimseleri gördüğümüz için insanların bize olan güveni, bize olan inancı çok fazla. Bunu da katılımlarda çok rahat görebiliyoruz. Birileri geliyor gelmekte olan diyor ya! Evet, geliyor gelmekte olan ama hem mevcut iktidar için hem de mevcut muhalefet için ‘geliyor gelmekte olan’ Artık onurlu insanların, bu milletin öz evlatlarının zamanı geliyor, siz gidiyorsunuz!” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat