ONUR İTTİFAKI’NIN CUMHURBAŞKANI ADAYI YAŞAR AYDIN’I İÇ ANADOLU’DA BİNLERCE KİŞİ KARŞILADI

Genel 27 Eylül 2021 12:36
Videoyu Aç  ONUR İTTİFAKI’NIN CUMHURBAŞKANI ADAYI YAŞAR AYDIN’I İÇ ANADOLU’DA BİNLERCE KİŞİ KARŞILADI
A
a
ONUR İTTİFAKINA KATILIM HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Yurt gezilerine aralıksız devam eden Onur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın, İç Anadolu programı kapsamında gittiği Kırşehir, Niğde, Çankırı ve Çorum’da yoğun ilgi ile karşılandı. 

Katılımların her geçen gün arttığı Onur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın, Kırşehir, Niğde, Çankırı ve Çorum’da ziyaretlerini sürdürdü.
Gittiği illerde yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın’ın çalışmaları Onur İttifakı'na katılımları her geçen gün daha da arttırıyor. 
Kırşehir, Niğde, Çankırı ve Çorum’da, Onur İttifakı’na; AK Parti, İYİ Parti, MHP ve CHP’den katılım yoğun olması dikkat çekerken, Onur İttifakına son 4 ilde 4 Bin kişi katıldı. 
Her geçen gün halkın yoğun ilgisini çeken Onur İttifakı, hem iktidar partisine hem de muhalefet partilerine mensup kişilerin katılması Yaşar Aydın’ın başarısı olarak yorumlanıyor. 

ASİL MİLLETİN GERÇEK HİKAYESİ ONUR İTTİFAKI İLE YAZILACAK

Siyasi kulislerde de Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, mevcut iktidar ve muhalefette istediğini bulamayan kararsız ve arayış içindeki seçmenin tercihi haline geliyor. Her geçen gün halkın daha fazla teveccühünü kazanan Yaşar Aydın’ın, Cumhurbaşkanlığı yarışının en güçlü adayı olduğu siyasi kulislerde konuşulmaya başlandı. 
Gittiği her yerde coşkuyla karşılanan ve halkın bağrına bastığı Yaşar Aydın, Kırşehir, Niğde, Çankırı ve Çorum’da ‘Cumhurbaşkanı Aydın’ sloganlarıyla karşılandı. 
Bu illerde de yoğun ilgi gören binlerce kişinin bağrına bastığı Yaşar Aydın ise, kendisine gösterilen coşkulu desteği karşılıksız bırakmayacak, yurt gezilerine aralıksız devam edeceklerini ve ülkede sıkmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacaklarının sözünü verdi. 
Onur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın, “Bu asil milletin gerçek hikayesi Onur İttifakı ile yeniden yazılacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat