Onursal Adıgüzel: AKP'nin vekilleri siz neden ahlaksız olduğunuzu düşündünüz ki?

CHP 3 Ocak 2021 19:20
Videoyu Aç Onursal Adıgüzel: AKP'nin vekilleri siz neden ahlaksız olduğunuzu düşündünüz ki?
A
a

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun “Ahlaksızlar bir tarafta, ahlaklı olanlar bir tarafta. Bunların tamamı demokrasiyi savunuyor” sözlerinin ardından Kılıçdaroğlu’nu “Cumhur İttifakı’na oy verenleri ‘Ahlaksızlar’ diye kategorize etti” diyerek hedef alan AKP’li vekillere “AKP’nin vekilleri ve medyası ooww bize ‘ahlaksız’ dedi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı televizyon programında Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Yerlikaya'nın ‘sahte lise diploması’na ilişkin “Aklın alacağı şey değil gerçekten. Bunları yaşıyoruz” dedi. 

Kılıçdaroğlu, gazeteci Suat Toktaş'ın “İttifaklarla buradan çıkış arıyorsunuz” sözü üzerine de “Ahlaklı insanlarla çıkış arıyoruz. Fakirin, garibanın ahlakını savunan bir anlayışla Türkiye'yi buradan çıkarmaya çalışıyoruz. Ahlaksızlar bir tarafta, ahlaklı olanlar bir tarafta. Bunların tamamı demokrasiyi savunuyor, tamamı hesap vermeye hazır” ifadelerini kullandı. 

Kılıçdaroğlu’nun sözlerinin ardından AKP’li bazı vekiller ve isimler Kılıçdaroğlu’nu “Cumhur İttifakı’na oy verenleri ‘Ahlaksızlar’ diye kategorize etti” diyerek hedef alan paylaşımlarda bulundu. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Twitter hesabı üzerinden bu paylaşımları bir arada bulunduğu bir video yayınlayarak şunları kaydetti: 

“Genel Başkanımız “ahlaksızlar bir tarafta, ahlaklı olanlar bir tarafta. Bunların tamamı demokrasiyi savunuyor” dedi. AKP’nin vekilleri ve medyası ooww bize “ahlaksız” dedi diye yaygara yapmaya başladı. Siz neden ahlaksız olduğunuzu düşündünüz ki?”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat