ÖRNEK BAŞKAN EKREM DEMİR

Genel 13 Aralık 2021 14:07
Videoyu Aç ÖRNEK BAŞKAN EKREM DEMİR
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, İYİ Parti Teşkilatlarına yönelik gerçekleştirilen anket çalışmasında Türkiye’de en fazla tanınan 3. İl başkanı oldu.

32 İl merkezinde 385 kişiye yönelik gerçekleştirilen anket çalışmasında İYİ Partinin ülke genelindeki teşkilatlarının tanınırlık oranları ve sosyal medya ve medyada yer bulma oranları ele alındı.

Ankete katılanlara sorulan sorular “Türkiye’de İYİ parti denildiğinde aklınıza gelen ilk il başkanı hangisidir? diğeri ise “Sosyal medyayı en İYİ kullanan ve partisinin o yerleşim merkezindeki çalışmalarını halka-seçmene ulaştıran il teşkilatı hangisidir?” şeklinde oldu.
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, gerek tanınırlık konusunda gerekse sosyal medyayı en iyi kullanan teşkilat anlamında 81 il arasında 3. Sırada yer aldı. 

Başkan Demir, gerek basın yayın organlarını kullanma, gerek sosyal medya gerekse halkı bilgilendirme anlamında çağın gereksinimlerini çok iyi kullanarak örnek bir teşkilat kurduğunu tescillemiş oldu.   

Yurt genelindeki İYİ Partililerin “Kamuoyunda en fazla tanınan il başkanları hangisidir? sorusuna verilen cevaplarla oluşan liste şu şekilde; 
İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu
Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız
Edirne İl Başkanı Ekrem Demir
Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat
Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan.
Aynı isimlerle ilgili “Parti içerisinde Sosyal medyayı en İYİ kullanan il teşkilatı hangisidir?” sorusuna verilen yanıtlarda ise sıralama şu şekilde oluştu; 
1.Kocaeli İl Başkanlığı
2.Sakarya İl Başkanlığı
3. Edirne İl Başkanlığı
4.Ardahan İl Başkanlığı
5. İstanbul İl Başkanlığı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat