Osmaniye'nin Geleceğinde "Temiz Siyaset" Dönemi Başladı

Türkiye 27 Mayıs 2021 12:04
Videoyu Aç Osmaniye'nin Geleceğinde "Temiz Siyaset" Dönemi Başladı
A
a
Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı, Osmaniye'de "Temiz Siyaset" kampanyasını başlattı. 

Temiz Siyaset kampanyasına ilişkin olarak konuşan Başkan Saygılı; "Gelecek Partisi olarak kamuoyumuza sunduğumuz “Siyasi Ahlak Reformu: Temiz Siyaset Belgesi” ile siyasi ahlak, şeffaflık, hesap verebilirlik ve iyi yönetişim ilkelerine dayalı demokratik hukuk devleti düzenini kurmayı taahhüt etmekteyiz.

Bu reform aynı zamanda ülkemizi koronavirüs sonrası yeniden yapılanma sürecine girmiş olan uluslararası düzenin öncü, iddialı ve itibarlı bir üyesi kılma amacını da barındırmaktadır. Böylece ülkemiz dijital vergi, yeşil mutabakat, Paris Sözleşmesi, uluslararası anlaşmazlıkların halli mekanizmasının işlerlik kazanması, malların menşe tanımlaması, devlet yardımlarının uyumlaştırılması, yatırımların korunması gibi yeni anlayışı temsil eden sözleşmelere itibar ederek küresel bilgi ve norm akışında temiz siyaset uygulamalarıyla modern dünyanın güvenilir bir üyesi olacaktır. Osmaniye'mizde "Temiz Siyaset" kampanyasını başlattık. 
Ülkemizde temiz siyaseti savunan bütün siyasi partilere, sivil toplum kuruluşlarına, özgür medyaya ve hiçbir ayrım gözetmeksizin bütün vatandaşlarımıza temiz siyaset kampanyamıza destek vermesi çağrısında bulunuyoruz" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat