ÖZCANLAR KURUYEMİŞ RAMAZAN AYINI KUTLADI 

Genel 12 Nisan 2021 13:31
Videoyu Aç ÖZCANLAR KURUYEMİŞ RAMAZAN AYINI KUTLADI 
A
a
Özcanlar Kuruyemiş, Ramazan ayının gelmesi nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Özcanlar Kuruyemiş, Ramazan ayının gelmesi nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı. 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Özcanlar Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Altın, bu özel ayın tüm İslam alemine bolluk bereket ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Altın mesajında, “Bizi Ramazan ayına bir kez daha kavuşturan Yüce Allah’a şükürler olsun! Mevla, bu rahmet ikliminin hatır ve hürmetine hepimizi aydınlık ve selamete çıkarsın!” diyerek, tüm vatandaşların Ramazan ayını kutladı.

Başkan Altın, ‘On bir ayın sultanı’ şeklinde tarif bulan Ramazan’ı bir kez daha karşılıyor olmaktan büyük bir huzur ve mutluluk duyulduğunu ifade ettiği mesajında; “Misafirimiz sultan olunca, bize de o misafiri baş tacı etmek düşer. Ramazan ayının ruhunu kalplerimize miraç etmek düşer ve hepimize bu manevi atmosferi doyasıya teneffüs etmek düşer. Sevginin, kardeşliğin, paylaşmanın ve barışın adı olan Ramazan ayında ülkemizde huzurun ve kardeşliğin daha da güçlenmesini diler, içinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan Ayı’nın, Ülkemize ve tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ederim” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat