ÖZDAĞ: “ERKEN SEÇİM LAMBASINI YAKACAĞIZ, AK PARTİ LAMBASINI SÖNDÜRECEĞİZ”

Genel 31 Aralık 2020 14:07
Videoyu Aç ÖZDAĞ: “ERKEN SEÇİM LAMBASINI YAKACAĞIZ, AK PARTİ LAMBASINI SÖNDÜRECEĞİZ”
A
a
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, katıldığı bir canlı yayında erken seçim çağrısı yaparak, “Erken seçim lambasını yakacağız, AK Parti lambasını söndüreceğiz” dedi.

 Sosyal medyada Hasan Taşkın TV’ye konuk olan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, gündeme dair açıklamalar yaparak, erken seçim çağrısında bulundu. Türkiye’deki akraba kayırma ve usulsüzlüklere vurgu yapan Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

“ERKEN SEÇİM İLACINA İHTİYACIMIZ VAR”

“2021 yılının tek kurtarıcı ilacı vardır. COVİD-19 nasıl ki insanların sağlığı için çok önemli ise bizim de erken seçim ilacına ihtiyacımız var. Erken seçim ilacı Türkiye'nin çaresidir. Ekonomide oraya muhtaçtır eğitimde. Bugün Belediye Başkanların yapmış olduğu keyfi atamalara bakın. Rektörlerin üniversitelerdeki hanımlarını kızlarını nasıl kadrolara aldıklarına bakın. Türkiye nepotizmin neşet ettiği, artık bir noktada Orta Asya ülkelerine doğru evirildiği, Arap ülkelerine doğru evirildiği, Afrika ülkelerine doğru evirildiği bir iklime doğru gidiyor. Bu da bizi çok ciddi şekilde mahcup ediyor, utandırıyor. 2021 yılında Türkiye’nin hem ekonomisinin hem sağlığının hem dış politikasının hem eğitiminin hem de kültürel hayatının karanlığa karışmasını istemiyorsak, erken seçim lambasını yakacağız, AK Parti lambasını söndüreceğiz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat