Özdağ: “İddiaları Ortaya Çıkarın, Siyaseti Bırakacağım, Siz Bırakacak Mısınız?  

Genel 28 Ocak 2021 16:55
Videoyu Aç Özdağ: “İddiaları Ortaya Çıkarın, Siyaseti Bırakacağım, Siz Bırakacak Mısınız?  
A
a
 Uğradığı saldırı için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “numara” ifadelerine katıldığı canlı yayında cevap veren Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Ortaya çıkarın ben siyasi hayatımı noktalayacağım ve bütün Türkiye’den özür dileyerek Türkiye’yi terk edeceğim ama siz siyaseti bırakacak mısınız?” dedi.

 Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Gazeteci Fatih Portakal’ın konuğu oldu. Canlı yayında Devlet Bahçeli’nin grup toplantısındaki, “Sicili kabarık bir siyasetçinin evinin balkonuna kamera yerleştirip kavga anını kayda aldırması sonrada dönüp masumiyet pozuna bürünmesi bununla da yetinmeyip ‘Bana saldırdılar’ çığırtkanlığına tevessül etmesi bildik bir numaradır. Film setlerinde görülebilecek bu numaralar eskimiş, alıcısı da kalmamıştır” sözlerine ilişkin konuşan Özdağ, Bahçeli’ye ispat çağrısında bulundu.

“ÖZÜR DİLEYEREK, TÜRKİYE’Yİ TERK EDECEĞİM” 

Bahçeli’nin iddiasını ispatlaması durumunda özür dileyerek, Türkiye’yi terk edeceğini dile getiren Özdağ, “Sayın Bahçeli 20 sene milletvekilliği yaptı, 3 buçuk yıl başbakan yardımcılığı yaptı ve kendisi bu iddiasını ispat edecek. Biz evimize kamera koymuş muyuz? Kamera koysak benim sırtımı çeker, karşıdaki olayı yapanların yüzünü çeker, Burada karşıdaki olayı yapanların sırtını çekmiş benim yüzümü çekiyor. Kaçarken onların yüzü görünüyor, karşı apartmanlardan çekilmiş. Tabi kimyaları bozuldu. Bir oyunları vardı. Şimdi benim bir teklifim var. Bakın Sayın Bahçeli, madem ki ben koydum, madem ki bu olayı ben yaptım, 17 dikişi ben attırdım, iki dakika ile ölümden döndüm, kolum parmaklarım kırıldı, bu şekilde bir talimat vererek bunları yaptırdım kendime. Orhan Bey’e de, Afşin Bey’e de yaptırdım. Bakın hükümeti destekliyorsunuz. Siz şu an Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı gibisiniz. Hatta ortaksınız hatta zaman zaman Cumhurbaşkanı siz oluyorsunuz. İçişleri Bakanlığı elinizde, Adalet Bakanlığı elinizde… Ortaya çıkarın ben siyasi hayatımı noktalayacağım ve bütün Türkiye’den özür dileyerek Türkiye’yi terk edeceğim ama siz siyaseti bırakacak mısınız?” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat