RİZE’DE YAŞAR AYDIN SLOGANLARI

Genel 9 Ağustos 2021 14:06
Videoyu Aç RİZE’DE YAŞAR AYDIN SLOGANLARI
A
a
İl gezilerine aralıksız devam eden Onur İttifakının Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın’ın durağı bu kez de Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize oldu. Yaşar Aydın’ın Rize’de nasıl karşılanacağı tüm kamuoyu ve gazeteciler tarafından merakla ve ilgi ile bekleniyordu.
Kimi gazeteciler ve yorumcular Yaşar Aydın’ın Rize’de beklediği ilgi ve desteği bulamayacağını söylediler ve köşelerinde bunu kaleme aldılar. Oysa! Yaşar Aydın Rize’de neredeyse gövde gösterisi yaptı.

Alkış ve Cumhurbaşkanı sloganlarıyla karşılanan Yaşar Aydın’a ilgi çok yoğun ve büyüktü. Rize’de sürekli halk ile iç içe olan Yaşar Aydın üç farklı yerde konuşma yaptı.

BU İŞ BİTMİŞTİR HERKESE HAYIRLI OLSUN

Yaşar Aydın, ziyarette yaptığı konuşmasında, "Dün bizim için nasıl Cumhurbaşkanı seçilecek, yüzbin imzayı nasıl alacak, bu iş çok zor hatta imkansız diyenler şimdi şunu konuşuyorlar. Yaşar Aydın’dan başkası Cumhurbaşkanı olamaz, acaba bakanları kim olacak, ülkeyi nasıl yönetecek, sistemi değiştirecek mi? Anayasayı değiştireceğini söylüyor, gerçekten değiştirebilecek mi?" Diye konuşup yazıyorlar.

Biz artık her kesimin kafasında Cumhurbaşkanı olmuşuz bu iş bitmiş bakanlarımız kim olacak, ülkeyi nasıl yöneteceğiz bunlar konuşuluyor artık. Gücümüz tescillendi artık bize muhalif olan iktidar ve muhalefet gazetelerindeki yorumcular dahi sadece bizi konuşuyor. Dillerinde sadece biz varız. Bu iş bitmiştir herkese hayırlı olsun" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat