Şanlı Milletimiz, Özgürlüğünü Dünyaya Haykırmıştır

Genel 28 Ağustos 2021 14:55
Videoyu Aç Şanlı Milletimiz, Özgürlüğünü Dünyaya Haykırmıştır
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, "30 Ağustos Zafer Bayramı"nın 99. yıl dönümü ile ilgili bir kutlama mesajı yayımladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, mesajında "30 Ağustos Zafer Bayramı, dört bir yanı işgal edilen, imkansızlıklar içerisinde bir avuç kara parçasının içerisinde kalan şanlı milletimizin, hürriyet ve bağımsızlığı için neler yapabileceğinin en önemli kahramanlık destanıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin temelinin sağlamlaştırıldığı bu zaferle milletimiz tüm dünyaya yokolmayacağını ispatlamıştır. 

Milli Kurtuluş Savaşımızı dünya tarihinde eşi benzeri görülmemiş şanlı bir zaferle taçlandıran, kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos zaferinin 99.yıl dönümünü milletçe birlik ve
beraberlik içerisinde, büyük bir gurur ve coşkuyla kutlamayı temenni ediyorum. 30 Ağustos Akşamı Saat 21:00’da Balıkesir merkez Tren Garı önünden bayraklarımız ve meşalelerimiz ile başlayacak olan Fener Alayı Zafer Yürüyüşümüze bütün halkımızı davet ediyorum. 
Bu duygu ve düşüncelerle Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer  Bayramını en içten duygularımla kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat