SARI CHP İL BAŞKANLARI TOPLANTISINDA!

Genel 8 Aralık 2021 14:34
Videoyu Aç SARI CHP İL BAŞKANLARI TOPLANTISINDA!
A
a
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroglu'nun başkanlığını yaptığı CHP İl Başkanları toplantısına katıldı. 

"Yeni projeler var"

Gerçekleşen CHP İl Başkanları toplantısına katılan Serkan Sarı, toplantının sonunda samimi açıklamalarda bulundu. Balıkesir için çok çalışıldığını belirten Sarı, il ve ilçelerde yeni çalışma projeleri düşünüldüğünü belirtti. İlçe Başkanlarımız ile birlikte sokakta halkımız ile birlikte olacağız, ev ev gezeceğiz. Çalmadığımız kapı kalmayacak. 

"İktidara gelince her şey çok güzel olacak"

Sarı açıklamasında; "Toplantımızı gerçekleştirdik. İl ve ilçelerin sorunları vardı onları konuştuk. Hep birlikte fikir alışverişinde bulunduk. AKP iktidarının bugüne kadar şehrimizde yatırım vaadinde bulunduğu ama çözüm üretemediği, başlayıp bitiremediği bütün projeleri tek tek tespit edeceğiz. Kentimizin ihtiyacı olan projelerin yapılması ve çözüm bekleyen sorumların tespiti için bugünden çalışmaya başlıyoruz. Şehrimizin ve ülkemizin sorunlarına çözüm olacak birçok projemiz var. İktidara geldiğimiz gibi bunları yerine getirmek istiyoruz. İktidara gelince her şey çok güzel olacak" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat