SARIBAŞ: HALKI YOKLUKLA TERBİYE ETMEYE ÇALIŞIYORLAR

İYİ Parti 4 Ocak 2022 16:38
Videoyu Aç SARIBAŞ: HALKI YOKLUKLA TERBİYE ETMEYE ÇALIŞIYORLAR
A
a
İYİ Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, yeni yılın ilk gününde gelen zamları değerlendirdi.
İYİ Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, yeni yılın zamlarla başladığına dikkat çekerek, “Ne yazık ki, Türkiye 2022 yılına iğneden ipliğe gelen zamlarla birlikte girdi. Trafik sigortası, benzin, motorin, LPG, elektrik, doğalgaz, köprü ücretleri gibi her şeye zam geldi. Elektriğe, doğalgaza, akaryakıta zam demek bütün üretim ve dolaysı ile tüketim mallarına zam demek. Milletin bu zamları kaldıracak gücü yok. Bu zamları dış güçler yapmadı. Siz yaptınız. Hepimizi yoklukla terbiye etmeye çalışıyorlar. Artık Şaşırdınız, Getirin Sandığı “dedi.
2021 yılında tüm teşkilatların sahada olduğunu ifade eden Başkan Süleyman Sarıbaş, “2022 yılında halkımız seçim istiyor. Liyakatsiz kadrolar artık bu ülkeyi yönetemiyor. Genel Başkanımız Meral Akşener’in dediği gibi ‘Bize inanın, bize güvenin. Hiç merak etmeyiz az kaldı; İYİ’ler kazanacak.’ Halkımıza ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışan zihniyet ekonomide süt köpüğü etkisi yapan hamleler dışında kalıcı bir çözüm üretemiyor. Ama halkımız sabretsin, ülkeyi liyakatli İYİ kadrolar yönetecek” şeklinde konuştu. 
Başkan Sarıbaş, doların düşmesini halay çekerek kutlayan hemşehrilerine de atıfta bulunarak, “Dolar düştü diye oynayan hemşerilerim, elektrik, doğalgaz, akaryakıt zamlandı diye göbek atsanız da görse sizi Türkiye. Malatya sizinle gurur duysa” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat