SARIGÜL: "İL KONGRELERİMİZE ADANA'DAN START VERECEĞİZ" 

Genel 10 Mayıs 2021 13:07
Videoyu Aç SARIGÜL: "İL KONGRELERİMİZE ADANA'DAN START VERECEĞİZ" 
A
a
SARIGÜL: "ADANA İLK GÖZ AĞRIMIZ"

Türkiye Değişim Partisi 1. Olağan Kongresini Adana da yaparak kongrelerine buradan start verecek. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Türkiye Değişim Partisi(TDP) Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, Adana'yı hedeflerine taşıyacak kadroları oluşturduklarına dikkat çekerek, Genel Başkan Sarıgül'ün 1. Olağan Kongreye Adana'dan start vereceğini söyledi

SARIGÜL, "İL BASKANİMİZA GÜVENİMİZ TAM"

"ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINI  TAKİP EDİYORUZ"

"EKİBİNİ TEBRİK EDİYORUZ" 


Türkiye Değişim Partisi(TDP) Adana İl Başkanı Hakan Malgaf,  önceki gün partilerinin genel başkanı Mustafa Sarıgül ile telefonda bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Türkiye Değişim Partisi'nin 'Anadolu'ya Adana'dan açıldığı gibi 1. Olağan Kongresi için de Adana'dan start vereceklerini söyleyen Sarıgül, "Adana  bizim ilk göz ağrımız,  il teşkilat binamızı da  Adana’dan başlattık. İktidar yürüyüşümüzü de il başkanımızın özverili çalışmalarıyla bu kadim şehirden gerçekleştireceğiz.  Dolayısıyla 1. Olağan Kongremize Adana'da start vererek, en muhteşem şekilde gerçekleştireceğiz" dedi.

"ADANA'DAN ÇIKACAK SES TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

 Adana'da bulunun herkesi selamladığını belirten Genel Başkan Sarıgül, "Adana en önemli şehirlerimizden bir tanesi ve Türkiye’nin özellikle de tarım, sanayi ve siyaset konusunda en büyük illerimizden biri. Dolayısıyla da Adana'dan  çıkacak ses, Türkiye’miz için çok büyük önem arz ediyor. Adana'nın şu anda bulunduğu yerden çok daha büyük yerlere tırmanması en büyük beklentimiz. Bu hedefimize İl başkanımızın ve yöneticilerimizin özverili çalışmalarıyla ulaşmamız mümkündür. Malûm, Kovid-19  kısıtlamaları nedeniyle yakın zamanda bir kongre yapılması söz konusu değil. Kongre dönemine gireceğimiz vakitlerde öncelikle ilçe kongrelerini ve il kongrelerine Adana'dan start vereceğiz.  Ardından da diğer illerimizin büyük kongrelerine hazırlayacağız"dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat