SAYDAM: MERSİN HALKI CEVABINI MİTİNGDE VERELİM

Genel 28 Kasım 2021 15:48
Videoyu Aç SAYDAM: MERSİN HALKI CEVABINI MİTİNGDE VERELİM
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Saydam, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 4 Aralık Cumartesi günü Mersin’de yapacağı miting için Cumhuriyet Meydanını vermeyen Valiliği eleştirdi.

Eylül ayında Mersin’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı mitingde alanın tahsis edildiğine değinen CHP Mersin Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Saydam,

“Partili Cumhurbaşkanına alan tahsis ediliyor, CHP Liderine tahsis edilmiyor. CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun 4 Aralık'ta Mersin'de yapacağı ilk mitingimiz, Beştepe’yi korkutmuş olacak ki Valilik, Cumhuriyet Meydanında miting için izin vermedi” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Saydam, “4 Aralık’ta Genel Başkanımız Mersin’de ilk mitingimiz ile seçim startını vereceğiz. Mersin’de coşkulu bir miting yapacağız. İlk mitingi yapmadan korkuya kapılarak kendilerinin miting yaptığı alanı CHP’ye vermeyenler, Mersin’den sonra korku dağları aşacak. Halkın CHP ve erken seçimi ne kadar istediğini kendileri de görecek ve korktukları sandığı halkın önüne getirmek zorunda kalacaklar” şeklinde konuştu. 
CHP’li Saydam, 4 Aralıkta Mersin halkını mitinge davet ederek, “Yapılanlara en güzel cevabı alanda verelim. Alanları tıklım tıklım dolduralım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat