SELÇUK ÖZDAĞ: UYUŞTURUCU ÇALIŞTAYINDA KONUŞTU!

Gelecek Partisi 26 Aralık 2021 17:02
Videoyu Aç SELÇUK ÖZDAĞ: UYUŞTURUCU ÇALIŞTAYINDA KONUŞTU!
A
a

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, bugün Ankara'da gerçekleştirilen Uyuşturucu İle Mücadele Çalıştayı toplantısına katılarak açıklamalarda bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, bugün Ankara'da gerçekleştirilen Uyuşturucu İle Mücadele Çalıştayı toplantısına katılarak açıklamalarda bulundu. 

"ANNELER BİZİMLE HEP TEMASA GEÇİYORDU"

Selçuk Özdağ'ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıya Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve çok sayıda partili katılım gösterdi.Selçuk Özdağ açılış konuşmasında uyuşturucu ile son nefesine kadar mücadele edeceğini belirterek;" Türkiye'de her zaman madde bağımlılığı konusu gündemdeydi. Fakat son zamanlarda uyuşturucu kullananların sayısı bir hayli arttı. Bu süreçte evladı uyuşturucuya yakalanmış birçok aile bizimle temas kuruyordu. Ben de her zaman onlara, Genel Başkanımız Sayın Davutoğlu ile görüşüp,bu konuyla ilgili çalıştay düzenleyeceğiz dedim. Ve bugün uyuşturucu çalıştayını gerçekleştiriyoruz. Bunun gururu içerisindeyim."dedi.

"İKTİDARIYLA MUHALEFETİYLE UYUŞTURUCUYA DUR DEMELİYİZ"

Gelecek Partisi'nin her konuda özel bir hassasiyeti olduğunu söyleyen Özdağ;" Biz yaptığımız her konuşmada ülke sorunları dile getiriyoruz. Getiriyoruz ki iktidar bir an önce çözüm bulsun, bu konu hakkında bilinçlensin. Şimdi de bir kez daha buradan uyuşturucu ile mücadele konusuna değiniyoruz. İktidar bu konuda gerekli önlemleri almalı. Neden iktidara sesleniyorum çünkü bu soeunu bitirebilecek yetki onlarda. Çocuklarımızı, gençlerimizi, insanlarımızı bu bataklıktan kurtarmalı. Amatem de tedaviler yapılmalı, bu konuda herkes bilgilendirilmeli, sempozyumlar düzenlenmeli. Evlatlarımızın daha da iyi geleceğe kavuşması için iktidarıyla, muhalefetiyle bu konunun üzerinde titizlikle durmalıyız. Bu konu Türkiye'nin kanayan yarasıdır. Buradan tüm yetkilikere sesleniyorum. Uyuşturucu ile mücadele de halkı fazlasıyla bilinçlendirmeliyiz. Denetimleri arttırmalıyız, insanlarımızı hemen tedavi etmeliyiz. Bu kanayan yara ancak böyle tedavi edilebilir."şeklinde konuştu
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat