Şentürk: “83. Yıldönümünde Bir Kez Daha Saygı ve Minnetle Anıyoruz

Genel 8 Kasım 2021 21:27
Videoyu Aç Şentürk: “83. Yıldönümünde Bir Kez Daha Saygı ve Minnetle Anıyoruz
A
a
İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, 10 Kasım Atatürk’ü anma gününün 83. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şentürk mesajında: “Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 83. Yıldönümünde bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz.

 Türk Milleti için 10 Kasım, Atatürk’ü anma günü olduğu kadar, aynı zamanda O’nun ideallerini gerçekleştirme konusundaki kararlılığı gösterme günüdür. 
Hayatını ülkesine ve milletine adayan Atatürk, ülkenin içinde bulunduğu zor şartlara ve sahip olduğu sınırlı imkanlara rağmen, milletinden aldığı güç ve destekle bağımsız ve millet egemenliğine dayanan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna liderlik etmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk,” Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Sözüyle, Cumhuriyetimizin sonsuza dek yaşatılması konusunda milletimize olan güven ve inancını ifade etmiştir.
Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 83. Yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve onun nezdinde bu topraklar üzerinde, canıyla kanıyla mücadele eden tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat