ŞENTÜRK MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Genel 15 Aralık 2021 13:18
Videoyu Aç ŞENTÜRK MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
A
a
İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, köy muhtarlarıyla bir araya gelerek talep ve beklentilerini dinledi.

İYİ Parti Ordu İl Başkanlığını ziyaret eden Eskipazar muhtarı İlhan Karaağaç, Karacaömer muhtarı Hikmet Altaş, Terzili muhtarı Erdal Kandemir, Bayadı muhtarı Murat Gökçe Şahin ile bölge ve köylerin sorun sıkıntılarına dair istişarede bulunan İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, talepleri Genel Başkan Meral Akşener ve Milletvekillerine ileteceklerini söyledi.

Başkan Şentürk, bölgesel hizmetlerde muhtarların önemine değinerek, "Muhtarlarımız, halkımızla devletimiz arasındaki en önemli köprüdür. Halkın sorun ve sıkıntılarını yakından bilen muhtarlarımız, çözüm konusunda da gayret ediyorlar. 4 köy muhtarımızla bir araya geldik ve keyifli bir sohbet oldu. Ordu ile ilgili neler yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunduk. Muhtarlarımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İktidar olduğumuz an muhtarlarımızın çözülmeyen tüm sorunlarını biz çözeceğiz” dedi.
Halkın her kesiminin seçim istediğine vurgu yapan Başkan Şentürk, “Halkımız geçim derdinde. Her sabah acaba yine neye zam geldi diye uyanır oldu. Biz İYİ’ler olarak saha çalışmalarımızı tüm teşkilatlarımızla gece gündüz sürdürüyoruz. Yeni üye kayıtlarımız artarak devam ediyor. Güneş hepimiz için doğacak ve Ordu’muz İYİ olacak" şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat