Silifke Rotary’den anlamlı destek

Genel 27 Eylül 2021 18:41
Videoyu Aç Silifke Rotary’den anlamlı destek
A
a
Silifke Rotary Kulübü, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere okul çantası hediye etti. 

Silifke Rotary Kulübü, bir çok projeyi faaliyete geçirmek için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Rotary'nin 7 Ana odak noktası olan, Anne ve Çocuk Sağlığı, Barış ve Anlaşmazlıkların Çözümü, Çevreyi Koruma, 

Ekonomik ve Toplumsal Kalkınma, Hastalıkların Önlenmesi ve Tedavisi, Temiz Su ve Hijyen, Temel Eğitim ve Okuryazarlık projeleri hayata geçirilecek. 

Silifke Rotary Kulübü Dönem Başkanı Merve Kılınç, “Eylül ayı Rotary Kulübünün yedi odak noktasından olan temel okur yazarlık ayıdır. Rotary, toplum birliğimizin olduğu Silifke Atayurt mahallesinin Arkum bölgesinde eğitim ve öğretimin başlamasıyla 25 çocuğumuza temel ihtiyaçları ve araç gereçleri içeren kırtasiye malzemeleri ve sırt çantalarını dağıttık” dedi. 

Kılınç, “Toplum bilinciyle hareket etmek ve insana dokunmak bizleri her zaman için mutlu ediyor. Bizler için özellikle kız çocuklarımızın ve kadınlarımızın yeri çok önemli. Girdiğimiz evlerde ailelerden özellikle kız çocuklarını okutmaları için söz aldık. Kulübümüze projelerimize gönüllü olarak destek veren spronsorlarımıza teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat