Sinan Atsan “Polis Teşkilatı’nın 176. Yıldönümünü En İçten Dileklerimle Kutluyorum”

Genel 9 Nisan 2021 11:44
Videoyu Aç Sinan Atsan “Polis Teşkilatı’nın 176. Yıldönümünü En İçten Dileklerimle Kutluyorum”
A
a
Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları İl Başkanı Sinan Atsan, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları İl Başkanı Atsan mesajında: “  Türk Polis Teşkilatımız 176. Yıl dönümünü kutluyor. Dünyanın en zor coğrafyasında, oldukça meşakkatli ve geniş bir sorumluluk sahasında görev alan Türk Polisi, milletinin kendisine duyduğu güvene layık olabilmek için kurulduğu ilk günden bugüne büyük bir fedakârlık ortaya koymaktadır.
Vatandaşlarımızın huzuru ve güveni için mesai mefhumu gözetmeksizin asayiş, terör, kaçakçılık, siber suçlar ve daha birçok alanda fedakârca görev yapan ve amansız bir mücadele veren Polis Teşkilatı’mız, zor ve sağlığımızın tehdit altında olduğu bu günlerde de yine görevi başında her türlü takdirin üzerinde bir mücadele ortaya koymaktadır.
Milletimizin huzur ve emniyetinin sağlanması, kamu düzeninin tesisi, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluklarını halkın desteğini alarak yerine getiren Türk Polisi, çalışmalarını üstün bir görev bilinciyle yürütmekte ve her türlü olayda titiz ve ciddi bir çalışma prensibi yürütmektedir.
Her şartta ve her durumda fedakârlığını millet sevgisi ışığında çekinmeden yerine getiren ve görevini üstün başarıyla yürüten Polis Teşkilatı’nın 176. yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyorum. Tüm Polislerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum“ dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat