SİSTEM CERRAHİ TIP MERKEZİ, MERSİN’İN GÖZ BEBEĞİ OLDU

Genel 29 Mayıs 2021 13:57
Videoyu Aç SİSTEM CERRAHİ TIP MERKEZİ, MERSİN’İN GÖZ BEBEĞİ OLDU
A
a
Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Op. Dr. Cüneyt Bozkut, Tıp Merkezi’nin gördüğü ilgiyi anlattı.

Trend Medya’nın YouTube kanalında Sevinç Kahveci’nin moderatörlüğünde ‘Sağlık Olsun’ programının canlı yayın konuğu olan Op. Dr. Cüneyt Bozkut, bulunduğu kurum olan Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi’ni anlattı ve Sistem Cerrahi Tıp Merkezi’nin, sağlık alanında kentin öncelikli tercih edilen yerlerinden biri olmayı başardığını söyledi. 

Ünü Ankara ve İstanbul’a kadar yayılmış olacak ki buradan gelenler dahi tercihlerini ilk olarak Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi’nden yana kullanıyorlar.
Hastalar bu tıp merkezini çok beğeniyor ve hizmetten oldukça memnun kalıyor. Çünkü burası yalnızca bir tıp merkezi değil. En azından bildiğiniz bir tıp merkezi değil.
Butik görünümüyle dikkat çeken Sistem Cerrahi Tıp Merkezi’ne insanlar oldukça farklı gözle bakıyor. 
Ciddi bir ameliyathanesi ve bu iyiliğe oranla yoğunluğu da olan Tıp Merkezi’nde KBB diye bildiğimiz Kulak-Burun-Boğaz ameliyatlarını Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları Op. Dr. Cüneyt Bozkut yapıyor.
“EN OLARAK YAPILAN BİRÇOK İŞLEMİ YAPIYORUZ”
Op. Dr. Bozkut, tıp merkezini ve girdiği operasyonları ise şöyle anlatıyor: 
“Ben Mersin’e geldiğimde cerrahi ve mikroskop olayı Türkiye’de çok az sayıda vardı. Özellikle sadece Balcalı’da yapılan işitme tesislerini ben Mersin’de yapıyordum. Örneğin kulağın bütün mikro cerrahilerini ve ender olarak yapılan birçok işlemi yapıyoruz.”
“DÜNYANIN EN BÜYÜK RİNOPLASTİ SERİSİ BENDE”
Bunun yanı sıra özellikle yüz estetik cerrahi ile ilgilendiğini, burnu yeniden şekillendirme, fonksiyonel ve estetik açıdan daha iyi hale getirme ameliyatı olan dünyanın en büyük rinplasti serisinin de kendisinde olduğunu ifade eden Op. Dr. Bozkut, özellikle son dönemlerde ortaya çıkan apne, horlama olayının artık insanlar tarafından önemsendiğini söyledi. Geceleri nefesin saniyelerce kesilmesi ve o süre zarfında vücudun oksijensiz kalması söz konusu olduğunu ifade eden Bozkut, bu konuda insanların bilinçlendiğini vurgulayarak, iyi bir cerrahi ile inanılmaz sonuçların verildiğinin de altını çizdi.
Çalışmaları hakkında kısaca bilgiler veren Op. Dr. Bozkut, ihtiyaç duyan vatandaşlara her zaman kapılarının açık olduğunu, Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi’nin hizmete hazır olduğunu da sözlerine ekledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat