SİYASETTE YAŞAR AYDIN DÖNEMİ

Genel 20 Ekim 2021 16:03
Videoyu Aç SİYASETTE YAŞAR AYDIN DÖNEMİ
A
a
Siyasetin parlayan yıldızı Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, adından söz ettirmeye devam ediyor. Yapılacak seçimle birlikte siyasette artık Yaşar Aydın dönemi başlayacağı kulaktan kulağa değil, herkesin duyacağı şekilde konuşulmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken siyasi arena da iyice ısınmaya başladı. Siyasi partileri yakından takip eden ve sokağın nabzını tutan Genç Gazeteciler Platformu Sekreteri Çağrı Toker, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve iktidar ipini kimin göğüsleyeceğine dair bir makale yayınladı. Toker makalesinde şunları söyledi:

“İBRE YAŞAR AYDIN’A DÖNDÜ”

“Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken ülkede neredeyse yüzde 50’lere varan seçmenin adresi artık netleşti. ‘Hiçbir isme ve partiye oy vermeyeceğim ya da kararsızım’ diyen seçmenin neredeyse yüzde 70’lik kısmı ibreyi Onur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın’a çevirmiş vaziyette”

“AYDIN DIŞINDA HİÇBİR PARTİ KARARSIZLARDAN OY ALAMIYOR”

Cumhuriyet tarihinin hiçbir döneminde bu kadar kararsız seçmenin olmadığına dikkat çeken Toker, “Onur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Yaşar Aydın dışında mevcut hiçbir siyasi parti kararsız seçmenden oy alamıyor. Yaşar Aydın sadece kararsızlardan değil, AK Parti başta olmak üzere mevcut siyasi partilerden MHP, CHP, İYİ Parti ve HDP tabanından da çok ciddi oy topluyor.” dedi.

“2023’TE SÜRPRİZ OLACAK”

Yaşar Aydın’ı diğer siyasi aktörlerden farklı kılanın ne olduğunu yanıtıyla beraber anlatan Çağrı Toker, Türkiye genelinde mini bir anket yapmış ve bu ankette Yaşar Aydın’a oy vereceğim diyenlere neden Yaşar Aydın diye sorduğunda ise aldığı yanıtları makalesinde şu şekilde hem de madde madde kaleme almış:
-Yaşar Aydın bizden biri.
-Çözümleri gerçekçi. 
-Ülke sorunlarını biliyor
-Kararlı ve cesur
-Kendini çok iyi yetiştirmiş. 
-Bizim dilimizden, bizim gibi konuşan birisi.
-Sorunlarımızı bilen birisi.
İşte neden Yaşar Aydın diye sorulduğunda gelen yanıtlar çok kısa ve öz. Çözümün nasıl olacağını ilk kez bu kadar net ifade eden bir lider gördüklerini söyleyen vatandaşların tamamının birbirine yakın yanıtlar verdiğini belirten Toker, makalesini şu cümlelerle sonlandırıyor:
“2023 Cumhurbaşkanlığı Seçiminde bir sürpriz olacak ve bu sürprizin adı Yaşar Aydın olacak. Türkiye’de artık Yaşar Aydın dönemine geçilecek”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat