Soyluçiçek: “Baba, Çınar Ağacı Gibidir; Meyvesi Yoktur Ama Gölgesi Yeter”

Genel 18 Haziran 2021 22:52
Videoyu Aç Soyluçiçek: “Baba, Çınar Ağacı Gibidir; Meyvesi Yoktur Ama Gölgesi Yeter”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, Babalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

 Soyluçiçek mesajında:  “Hiçbir karşılık beklemeden yaşam boyu varlıklarıyla bize güç veren, şefkat ve sevgisini bizden esirgemeyen babalarımız, geleceğe hazırlanmamız ve sosyal hayata atılmamız konusunda önemli yer tutar. Türk aile yapısının temel direği olan babalarımızı bir kez daha hatırlayacak, onlara olan sevgi ve saygımızı bir kez daha dile getireceğiz.
Üstlendikleri sorumlulukların yanı sıra gösterdikleri hoşgörü, sevgi ve şefkatle aile bağlarının güçlenmesini, çocuklarda güven duygusu oluşmasını sağlayan babalar, toplumsal yapımızın şekillenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Baba, çınar ağacı gibidir; meyvesi yoktur ama gölgesi yeter.
Bu vesileyle başta şehit babaları olmak üzere tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş olan büyüklerimizi ve babalarımızı rahmet ve minnetle anıyor, Baba adaylarının da  Babalar Günü kutluyorum.” İfadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat