Soyluçiçek: “Cumhuriyet Bayramı’nı En İçten Duygularımla Kutluyorum”

Genel 28 Ekim 2021 19:06
Videoyu Aç Soyluçiçek: “Cumhuriyet Bayramı’nı En İçten Duygularımla Kutluyorum”
A
a
CHP Kocaeli - Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak 29 Ekim’de düzenlenecek olan Fener Alayına tüm halkı davet etti. 

Başkan Soyluçiçek mesajında: “Millet olarak şanlı tarihimizin çok önemli bir dönüm noktası olan Cumhuriyetimizin ilanının 98. yıl dönümünü kutlamanın coşku ve gururunu yaşıyoruz. Hepimizin bu büyük Bayramı kutlu olsun.
 
Asırlardır hürriyetinden, bağımsızlığından ve onurundan ödün vermeden yaşamış milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde adeta küllerinden yeniden doğarak şahlanışa geçişini Cumhuriyet ile taçlandırmıştır.
 
Milletimiz tarihten günümüze ülkemize, vatanımıza saldıran düşmanların hain emellerini birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla bu zamana kadar bertaraf etmiş, bundan sonra da aynı güç ve kararlılıkla bertaraf edecektir.
 
Bizler de tarihten aldığımız güçle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eserimdir diye nitelendirdiği Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberlik içerisinde daima daha ileri noktalara taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
 
Bu duygularla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere geçmişten günümüze vatanımız ve milletimiz uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla yad ediyor, Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum. Tüm halkımızı 29 Ekim’de Can Emlak önünden saat 18:00’da düzenlenecek olan Fener Alayı’na, bu kutlu zaferi kutlamaya davet ediyorum ” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat