TDP ADANA İKTİDARA HAZIRLIK MERKEZİ BAŞKANI MALGAF:" HALKIN SORUNLARINI DİNLİYORUZ"

Genel 26 Aralık 2020 22:18
Videoyu Aç TDP ADANA İKTİDARA HAZIRLIK MERKEZİ BAŞKANI MALGAF:" HALKIN SORUNLARINI DİNLİYORUZ"
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Adana İktidara Hazırlık Merkezi Başkanı Hakan Malgaf, partisinin politikaları ve il teşkilatının çalışma yapısı hakkında konuştu.
Katıldığı bir programda eğitim, işsizlik, istihdam, gençlerin sorunları gibi konularda partisinin politikalarını  ve il teşkilatının çalışmalarını anlatan  TDP Adana İktidara Hazırlık Merkezi Başkanı Hakan Malgaf;" vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip, gerekli yerlere ulaştırmak için çabalıyoruz." dedi.

TDP Adana İktidara Hazırlık Merkezi Başkanı Hakan Malgaf, Adana ve ülke genelindeki sorunlara ve parti olarak nasıl bir çözüm yoluna gideceklerine dair;" Ben Adana İl Başkanıyım, konumumun ve yetkimin farkındayım. Biz öncelikle şehrimizde gördüğümüz olumsuzlukları, sorunları, işsizlik konusunda biliyorsunuz ki Adana neredeyse Türkiye'de 1.sıraya gelmiş durumda. Bunları ben ve ekip arkadaşlarım not ediyor ve genel merkeze ulaştırıyoruz." şeklinde konuştu.

"ADANA'DA SORUNUN NE OLDUĞUNU GAYET İYİ BİLİYORUZ"

Adana teşkilatı olarak nasıl çalıştıklarına ve kamuoyuna temaslarına dair bilgi veren Malgaf;" İl teşkilatı olarak öncelikle sorunun nerede olduğunu bulmaya çalışıyoruz. İnsanların sorunlarını bir yerlere ulaştırmak için yapmanız gereken özellikle Adana'da çok kolay. Gideceksiniz bir çiftçiye, açacaksınız kayıt cihazınızı ve sorunun ne anlat diyeceksiniz. Ne üstüne koyacaksınız ne içinden alacaksınız. Gideceksiniz organize sanayiye, bir sanayicinin karşısına oturacaksınız, aynı şeyi yapacaksınız. Şikayetini dile geitrecek olduğu gibi ne üstünden alarak ne içine koyarak sunmanız lazım. Böyle olunca zaten halk gerekeni yapıyor. Tabanda büyük bir altyapı araştrması yaptık. Adana'daki sorunların ne olduğunu çok iyi biliyoruz." dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat