TDP Adana İl Başkanı  Hakan Malgaf, EYT ve Çukurova Press Gazetesini ziyaret etti

Genel 4 Şubat 2021 17:19
Videoyu Aç TDP Adana İl Başkanı  Hakan Malgaf, EYT ve Çukurova Press Gazetesini ziyaret etti
A
a
Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf Çukurova Press Gazetesini ve EYT Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

İlk olarak EYT Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden başkan Malgaf, 5 milyon imza kampanyasına destek vererek imza verdi. Başkan Hakan  Malgaf, her türlü desteğe hazır olduğunu belirterek, "Haklı davanızda her zaman yanınızda olacağız. Parti olarak değişim için varız ve sizin içinde de elimizden geleni yapacağız" dedi.

Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf daha sonra Çukurova Press Gazetesini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Parti olarak yapılan tüm yanlışları değiştirmek için geldiklerini söyledi. Yerel medyanın gereki detseği almadığını ve bir çok gazetecinin, medya mensubunun da işsiz kaldığını söyleyen başkan Malgaf, "iktidara geldiğimiz takdir de bu süreçte her zaman yanımızda olan ve birlikte mesai yapacağımız medya mensubu arkadaşlarıızı unutmayacağız. Ne yazık ki bir çoğu bu süreçte işsiz kaldı. Ancak devlet onlara gerekli desteği sağlamadı. Özellikle yerel medya bu süreçte en çok etkilenen sektörlerden biri oldu. Biz parti olarak gecesini gündüzüne katan, evinden, ailesinden feragat ederek çalışan medya mensubu arkadaşlarımızı yalnız bırakmayacağız" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat