TDP ADANA İL BAŞKANI HAKAN MALGAF, 23 NİSAN’I KUTLADI

Genel 22 Nisan 2021 21:08
Videoyu Aç TDP ADANA İL BAŞKANI HAKAN MALGAF, 23 NİSAN’I KUTLADI
A
a
Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıl dönümünde kutlama mesajı yayımladı. Malgaf’ın mesajında şu ifadeler yer aldı:
“Çocuklarımızın yarınlarımızın teminatıdır. Onların varlığıyla ancak Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğe olan yolculuğunda başarıya ulaşabiliriz. Bu nedenle çocuklarımızın yetişmesi içinde; Eğitimde, sağlıkta, kültürel alanda, sanatta ve sporda gereken yatırımı yapmalıyız. Ancak bu yolla çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasına vesile olabilir. 
 Gazi Mustafa Kemal Atatürk de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi bir mirası, değeri bizlere bırakarak, aslında bu mesajı vermektedir. Çocuğa yapılan her yatırım, ülkenin geleceğine yapılmış demektedir. Bizler de 23 Nisan’ın yıl dönümünde bugün çocuklarımız için neler yapıldığını, neler yapılmadığını ve neler yapılması gerektiğini en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Gerekirse onların düşüncelerine de başvurarak, çocuklarımızın yaşama bakışlarını öğrenmeli aynı zamanda onlarda karar verme bilincini uyandırmalıyız. 
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıl dönümünde her ne kadar şartların el vermemesi nedeniyle içimiz buruk da olsa, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli anlarından biri olan 23 Nisan’ın coşkusunu mavi önlüklü günlerimizde olduğu gibi bugün de yaşamaktayız. Çocuklarımızın heyecanla uyandığı, en güzel kıyafetleriyle statlarda günün anlam ve önemine vurgu yapan gösteriler yaptığı, şiirler okuyup şarkılar söylediği günlerin temennisiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, çocuklarımıza ve bizlere bu anlamlı günü armağan eden tüm şehitlerimize ve vatan kahramanlarına minnet ve şükranla teşekkür eder, tüm Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutlarım.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat