TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Uysal, "Miraç Kandilinin Hayırlar Getirmesini Diliyorum"

Genel 10 Mart 2021 15:27
Videoyu Aç TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Uysal, "Miraç Kandilinin Hayırlar Getirmesini Diliyorum"
A
a
 Türkiye Değişim Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
 
TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal Miraç’ın bir yükseliş olduğunu belirterek: “Miraç Kandili’nin, manevi değerlerimizin ve insani hasletlerimizin hatırlanmasına ve artmasına vesile olacağına inanıyor, bütün insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. Sevgili Peygamberimizin, mucize ile dolu miraç yolculuğu Allah’ın izni ve keremiyle takdir buyurulan bir zaman diliminde önce Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ya, oradan da Rabbimizin sonsuz kudret ve ayetlerini müşahede etmek için semaya yaptığı, içerisinde pek çok ilahi lütuf, ihsan ve bereketi barındıran; hikmet, hediye ve müjdelerle dolu manevi bir yolculuktur.
Miraç kulun Allah’a yönelmesi, yükselmesi ve Rabbinin de kuluna kapılarını açmasıdır. Miraç Hazreti peygamberin “hüzün yılı” denilen bir dönemde teselli bulmasıdır. Bizler de bu mübarek gecede rabbimize ettiğimiz dualarla kulluğumuz adına bir yükselişte bulunuyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerimizin, ülkemizin ve tüm İslam âleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, hayra ve affımıza vesile olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat