TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Uysal: 19 Mayıs’ların öneminin bilincindeyiz

Genel 19 Mayıs 2021 12:33
Videoyu Aç TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Uysal: 19 Mayıs’ların öneminin bilincindeyiz
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı. 
Mesajında Atatürk gençliğine layık bir Türkiye için ‘değişime’ ihtiyaç olduğunu vurgulayan TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal şunları söyledi:

“Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk bir sözünde, ‘Gençler! Bir gün bu memleketi sizin gibi anlamış bir gençliğe emanet edeceğimden dolayı çok memnun ve mesudum’ diyerek gençliğimize bu memleketi anlamaları gerektiğini ve bu memleketin onlara bir emanet olduğunu ifade etmiştir. Bizler de bu emanete sonsuza kadar sahip çıkmaya ant içen bir değişim hareketindeniz. Türkiye Değişim Partisi olarak genel başkanımız Mustafa Sarıgül’ün liderliğinde 19 Mayıs’ların öneminin bilincinde bireyleriz. Türkiye’nin bir değişime ihtiyacı olduğu su götürmez bir gerçektir. Bu değişim için bütün gençlerimize sesleniyorum. Gelin memleketimizi anlayalım ve onu tıpkı ilk kurulduğu günkü gibi inançla ve umutla yeniden inşa edelim. Bu vesileyle Atatürk’ün Samsun’a çıkarak milli mücadeleyi başlattığı bu önemli günün yıldönümünde bütün gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat