TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Uysal’dan 15 Temmuz Mesajı

Genel 13 Temmuz 2021 21:24
Videoyu Aç TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Uysal’dan 15 Temmuz Mesajı
A
a
Türkiye Değişim Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal, 15 Temmuz darbe girişimin 5. yılına ilişkin olarak bir mesaj yayımladı.   

TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Uysal mesajında: “TDP olarak Cumhuriyet meşalesinin, demokratik sistemin gölgesinde sonsuza kadar yanacağını, parti olarak demokratik olmayan hiçbir hareketin içerisinde olmayacağımızı herkesin bilmesini isteriz. 15 Temmuz bu ülkenin alnına sürülmüş kara bir leke olmuştur. 15 Temmuz’un sorumlusu her türlü işbirlikçi yapıyı sonuna kadar kınıyor ve lanetliyorum.  
15 Temmuz darbe girişimin 5. yılında sadece 15 Temmuz darbe girişimini değil, 28 Şubat’ta tankları yürütenler ile topluma darbe çağrısında bulunan, darbe çığırtkanlığı yapanlardan da hesap sorulmalıdır diyorum. TDP barışın, hukukun, üretimin, çevrenin, adaletin ve kültürün partisidir. Önceliğimiz insan hakları, özgürlük, adalet ve demokrasidir. 
Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül’ün dediği gibi “Partimizin en büyük gücü açıklıktır, demokrasidir. Bizler asla kapalı kapılar ardında gizli pazarlıklar yürüten ve karanlık yollardan yürüyen bir parti olmayacağız.  Bizim kapımız camdan, kalbimizse candandır.” 
Arkadaşlarımızla Cumhuriyetin aydınlık yolunda, memleketin temiz suyundan içecek, her bir vatandaşımıza hesap verme mecburiyetini kendimizde göreceğiz. Afyonkarahisar’da, Türkiye’de Değişim zamanıdır” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Elazığ depremi yardım kampanyalarında toplanan paraların yerine ulaşacağına inanıyormusunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat